Yeni Yıla Özel İndirim Kampanyamız
Yeni Yıla Özel İndirim Kampanyamız
Kapat

HAKKIMIZDA

Kadromak Makine 2007 yılında, Ağaç İşleri Endüstri Yüksek Mühendisi Nahid Yamak tarafından kurulmuştur. Kadromak Makine, mobilya üretimi ve ağaç işleri sektöründe dünyanın önde gelen makine markalarının Türkiye temsilciliğini alarak kısa sürede sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.  

Kadromak Makine sahip olduğu saygınlık ve marka imajı, güçlü ekibi ve Türkiye piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde ahşap sektöründe başarı grafiğini her geçen gün yükseltmekte, müşteri odaklılığı, kaliteyi ve verimliliği prensip haline getiren yönetim anlayışı ile hareket etmektedir. 

 

Firmamızın ana ilkesi sizlere doğru çözümleri satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle sunabilmektir. Hedefimiz siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmak ve uzun soluklu beraberlikler kurmaktır. Bu yüzden Kadromak Makine hedeflerini gerçekleştirmek için sürekli iyileştirme anlayışı içinde genç ve dinamik ekibinin yurt dışı ve yurt içi eğitiminin yanı sıra tecrübeli elemanlarının teknolojik gelişimlere uyumunu da göz önünde bulundurmaktadır.

 

Tüm ekibimiz ile çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızda olmaktan gurur duymaktayız.

Saygılarımızla,

Nahid R. YAMAK

Yönetim Kurulu Başkanı

Online Katalog
Detaylı Arama

Web Tasarım Naya Bilişim

Online
Katalog
Detaylı
Arama
Kadromak Makine

EN İYİLERİN BULUŞMA NOKTASI

Copyright
Kadromak Makine

Web Tasarım
Naya Bilişim